Реєстрація на сайті

Угода користувача

Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів та сервісів сайту yasno.com.ua (далі – «Сайт»).

 1. Загальні умови:

  1. 1.1. Використання матеріалів та сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.
  2. 1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач вважається приєднаним до цієї Угоди.
  3. 1.3. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни набирають чинності через 3 (три) дні з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. У разі незгоди Користувача з внесеними змінами, він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.
 2. Зобов'язання Користувача:

  1. 2.1.1. Користувач дає згоду адміністрації сайту на зберігання його персональних даних, які він вносить при реєстрації на даному сайті (ПІБ, email, телефон) і не заперечує, що телефон, email можуть бути використані адміністрацією Сайту як засоби для надання інформації енергопостачальної компанії.
  2. 2.1.2. Користувач погоджується з тим, що даний сайт надає виключно сервіс доступу до його даних в енергопостачальній компанії та з будь-якими роз'ясненнями з питань нарахувань, платежів за електроенергію, виставлених рахунків, попереджень про припинення постачання електроенергії, а також щодо використання його персональних (особистих) даних він повинен звертатися виключно до енергопостачальної компанії.
  3. 2.1.3. Користувач погоджується на отримання смс-попереджень про відключення абонента за непогашену заборгованість з електроенергії. Фактом вручення попередження є офіційне підтвердження оператора мобільного зв'язку (через який проводилося відправлення попередження) звіту про доставку цього смс-повідомлення.
  4. 2.1.4. Користувач погоджується із способом оплати за рахунками, сформованим у сервісі «Особистий кабінет» щомісяця і не потребує отримання платіжного документа на паперовому носії.
  5. 2.1.5. Користувач погоджується не вживати заходів, які можуть розглядатися як такі, що порушують законодавство України або норми міжнародного права, у тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних правах, а також будь-яких дій, що призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту та сервісів Сайту.
  6. 2.2. Використання матеріалів Сайту без згоди правовласників не допускається (стаття 424 Цивільного Кодексу України). Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідно укласти ліцензійні договори (отримання ліцензій) від Правовласників.
  7. 2.3. При цитуванні матеріалів Сайту, включно з авторськими творами, що охороняються, посилання на Сайт обов'язкове.
  8. 2.4. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятим норм моралі.
  9. 2.5. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування та використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститись на сайті.
  10. 2.6. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали та послуги Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватись рекламою. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності та не має жодних зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.
 3. Інші умови:

  1. 3.1. Усі можливі суперечки, що випливають із цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
  2. 3.2. Ніщо в Угоді не може сприйматись як встановлення між Користувачем та Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин із спільної діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, які прямо не передбачені Угодою.
  3. 3.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсність інших положень Угоди.
  4. 3.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким із Користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права вжити пізніше відповідних заходів на захист своїх інтересів та захист авторських прав на матеріали Сайту, що охороняються відповідно до законодавства.